Stále nevíte, kde nakoupit ten správný počítač? Našli jste ten pravý eshop, kde vám dáme hned několik důvodů, proč nakoupit právě u nás a proč nekupovat použitý z neznámých bazarů.

KOMUNIKACE

Většinou při nákupu v bazaru komunikujete s prodejcem pouze emailem, výjimečně telefonem. Renomovaní prodejci repasovaných notebooků nabízejí své služby převážně telefonicky, ale i  emailem, facebookem nebo osobně na své prodejně. Naší kontaktní osobou je majitel firmy pan Tomáš Prokop, který je neustále k dispozici. Ve výjimečných případech jej zastoupí kolegové. Jsou připraveni vám poradit při nákupu i při servisu. Osobní kontakt na prodejně je  další výhodou, proč kupovat repasovaný notebook. Zde si můžete své zboží před nákupem prohlédnout, popř.vyzkoušet. Nákup např. v internetovém bazaru je řekněme víceméně anonymní.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Zásadní nevýhodou nákupu počítače z bazaru je nevědomost historie a kvality zboží. Bazarový prodejce prodává neopravený, nevylepšený počítač. Tak jak se rozhodne počítač prodat, popř.koupit kvůli následnému prodeji, tak jej prodá. My nabízíme pouze kvalitní zboží, odborně vyčištěné a otestované. U nás máte jistotu legálního systému a máte jistotu, že nebude mít počítač vir. Jste si s tímto jisti u počítačů z bazaru? 

ZÁRUKA

Velmi důležitým bodem, proč nekupovat počítač z bazaru je záruka. Bazary záruku na prodané zboží neposkytují. Běžná délka záruky u repasovaných notebooků je 6 měsíců, my vám ale nabízíme záruku 12 měsíců, dokonce u velmi kvalitních počítačů, o kterých jsme si jisti, že opravdu vydrží, nabízíme záruku až 36 měsíců.

NADSTANDARDNÍ POZÁRUČNÍ SERVIS

Můžete se vrátit k bazarovému prodejci pro radu? Opraví vám počítač? Poradí s nákupem vhodného příslušenství? Ne! Pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Nejen, že máte právo vrátit do 14 dnů zboží, ale jak bylo již výše zmíněno, u nás vám opravíme počítač až do 36 měsíců zdarma. Zabýváme se prodejem, ale také servisem výpočetní techniky, s čímž se u bazarových prodejců nesetkáte.

RYCHLÁ REKLAMACE

Bohužel z vlastních zkušeností víme, že jsou prodejci, kteří prodají a hned po té nelze prodejce zastihnout. A co pak s tím? U nás máte jasno. V případě, že budete muset zboží reklamovat, přijedeme si pro něj na své náklady až k vám domů a omluvou bude rychlé vyřízení.

NEPRODÁVÁME POUZE REPASOVANÉ NOTEBOOKY...

Příjemné plus, proč koupit notebook u nás. V nabídce máme notebooky s dárky navíc. Např. brašny, batohy, dokovací stanice, USB,…

REÁLNÉ POŠTOVNÉ

Cena poštovného je dle skutečných ceníků přepravců a to 150 kč. Při objednávkách nad 5000kč máte poštovné ZDARMA!

OSOBNÍ ODBĚR

Své zboží si můžete vyzvednout také osobně na naší pobočce v Plzni.

PRODÁVÁME PRO ČESKÉ UŽIVATELE

V případě, že repasujeme počítač z jiných evropských zemí, je celý kompletně překonfigurován do češtiny včetně klávesnice s přelepky vyrobené na míru daného modelu. Dá si takovou práci s notebookem bazarový prodejce? 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jsme vám k dispozici pro jakékoliv dotazy. Zalíbil se vám některý z nabízených notebooků? Uděláme aktuální fotografie a zašleme vám je ke zhlédnutí. Získáte přesné informace o modelu, který vás zajímá.

KVALITNÍ BALENÍ

Vaše objednané zboží balíme kvalitně do na míru připravených obalů. Bezpečné dodání je naší další prioritou. 

RYCHLOST VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVEK

V 90% odesíláme vaše zboží v den přijetí platby.

UŽIVATELSKÉ ZKUŠENOSTI

Na nabízené zboží máme recenze od uživatelů, kteří nám počítače testují běžnou prací. Ohlasy na naše služby jsou pozitivní. Hodnocení od našich zákazníků je k dispozici na internetu. Víte tedy dopředu, od koho zboží kupujete.