Příslušenství

Příslušenství Počet produktů: 89

Podkategorie

 • Adaptéry k notebookům

  Představujeme kvalitní adaptéry k notebookům, které můžete mít za příjemné ceny. Adaptéry mohou mít různé funkce, například se jedná zdrojový kabel nebo o adaptéry pro pracovní stanice. Vlastníte notebook a váš starý adaptér je již poněkud hůře funkční? Zvolte si adaptéry k notebookům za ty nejlepší ceny. Naše adaptéry budou spolehlivé a výkonné, přes to, že jsou opravdu za pár korun. 

 • Klávesnice a myši

  Klávesnice a myši pro počítače jsou nezbytným příslušenstvím. Hovoříme o periferiích, díky nimž můžeme zadávat nejrůznější příkazy počítači a ovládat rozličné prvky. Nabízíme kvalitní myši a klávesnice za ceny, které budete jinde jen těžko hledat. U nás ale najdete nejen nízké ceny, ale také příjemný přístup a ochotu odpovědět na každý dotaz k produktům. Vyberte takovou klávesnici či myš, která vám bude dobře sedět a práce s ní pro vás bude zábavou.

 • Kabely / redukce

  Kabely a redukce pro výpočetní techniku můžete hledat v této kategorii našeho shopu. Bez kabeláže se u počítačů jen těžko obejdete, nejen, že spojují hlavní části s periferiemi, ale také vám například umožní připojení telefonu. S pomocí kvalitního kabelu a té správné redukce se připojíte ke každému PC. Zde si můžete vybrat kabely a redukce za skvělé ceny a spojit monitor se základní deskou. Ale také si můžete zvolit univerzální USB kabel, nezbytné to vybavení. 

 • Webkamery

  Webkamery jsou dnes oblíbeným zařízením, s nímž si můžete nejen nahrávat vlastní videa. Skvěle se hodí také pro komunikaci s přáteli, ať už jsou kdekoliv, stačí jen zapnout některého z komunikačních klientů. V našem obchodě najdete kvalitní webkamery, samozřejmě za výborné ceny a plně funkční. Postačí, když je připojíte ke svému počítači a již se můžete pustit do natáčení. V této sekci naleznete například velmi levnou webkameru Canyon. 

 • Brašny

  Představujeme vám brašny na notebooky, které se pro vás stanou nezbytným vybavením. Jsou vhodné zvláště pro ty, co rádi cestují a berou si svůj notebook s sebou. Díky kvalitní brašně na notebook ochráníte svůj přístroj a ten se pro vás stane mnohem lépe přenosný. A to ani nemluvíme o tom, že si ho můžete dokonale uskladnit v interiéru a ochránit ho proti prachu. Pokud jste si u nás již pořídili repasovaný notebook, proč k němu nevybrat také vhodnou tašku?

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 89 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 89 položek